Breadcrubs

Formularz Kontaktowy

Skup aluminium

Aluminium to jeden z najpopularniejszych metali. Dzieje się tak ze względu na puszki, które wytworzone zostały z tego surowca. W każdym domu można spotkać się z pojemnikiem, w którym gromadzone są zużyte puszki, które mogą trafić następnie do skupu. Jest to opłacalne przedsięwzięcie, gdyż nasz firma oferuje bardzo korzystne ceny skupu aluminium. Dodatkowo nasza firma prowadzi skup hurtowy i detaliczny, dlatego zarówno osoby prywatne, jak i firmy mogą korzystać z naszej oferty.

Dlaczego warto sprzedać skupowi aluminium?

Zazwyczaj podczas zakupów spożywczych, w koszyku znajdzie się coś metalowego. Mogą być to puszki ulubionego napoju, kapsle czy folia aluminiowa. Co prawda rzeczy te nie są ciężkie, jednak po pewnym czasie może uzzbierać się z nich całkiem pokaźna sterta, której warto się pozbyć. Cyklicznie można wszystko zapakować i przywieźć do naszego skupu. To sprawi, że nie tylko zniknie problem z zajmowanym przez składowane opakowania miejscem, ale również do kieszeni wpadną dodatkowe pieniądze. Wszystko to, co wykonane zostało ze stali lub aluminium ma swoją wartość i warto o tym pamiętać. Sprzedaż aluminium może okazać się niezwykle opłacalnym biznesem. Dzięki temu nasz dom lub przedsiębiorstwo będzie oczyszczone, a sprzedane aluminium zostanie w bezpieczny sposób zniszczone lub przekazane do ponownego wykorzystania.

Dlaczego warto sprzedawać aluminium w naszym skupie?

Historia naszego przedsiębiorstwa sięga 1990 r. Nasi pracownicy każdego dnia starają się zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Dobra opinia naszych klientów jest dla nas najważniejsza. W naszej ofercie znajdą Państwo informacje, że zajmujemy się skupem i sprzedażą:

  • Aluminium,
  • miedzi,
  • cynku,
  • ołowiu,
  • brązu,
  • stali nierdzewnej,
  • mosiądzu.

Zajmujemy się obsługą firm mających do czynienia z surowcami wtórnymi oraz klientów indywidualnych. Naszą firmę wyróżnia najwyższej jakości sprzęt do częściowego przerobu, klasyfikacji i załadunku złomu. Zatrudniony przez nas personel dysponuje szeroką wiedzą z zakresu wykonywanej przez siebie pracy oraz wysoką kulturą osobistą. Naszym głównym atutem jest terminowość oraz natychmiastowa wpłata za towar.

Zawsze aktualne ceny złomu Sprawdź nasz cennik