Breadcrubs

Formularz Kontaktowy

Skup metali kolorowych

Skup złomu metali kolorowych to odpowiednia propozycja dla osób, które chcą pozbyć się takich elementów ze swoich domów a ponad to Można na tym zarobić dobre pieniądze. Skup oferuje bardzo przystępne ceny oraz błyskawiczną realizację transakcji, za co klient otrzyma pieniądze prosto do ręki. Atutem firmowej oferty jest jej różnorodność, ponieważ skupowane są praktycznie wszystkie metale kolorowe, dlatego też każdy będzie mógł znaleźć odpowiednią dla siebie opcję na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jest to ciekawa propozycja zwłaszcza dla osób młodych, bezrobotnych i emerytów. Skupowane są takie metale jak: miedź, aluminium, stal, nikiel, ołów, cyna, brąz, czy też mosiądz. Klient sam decyduje o tym, czy chce otrzymać pieniądze w formie gotówki, czy też przelewem.

Rzetelna wycena przyjmowanych elementów

Skup złomu metali kolorowych oferuje rzetelną wycenę przyjmowanych elementów w każdej postaci. Co najważniejsze cennik jest ogólnodostępny, dlatego zapoznać można się z nim w każdym momencie i mieć pewność, ile konkretnie pieniędzy na takiej transakcji się zarobi. Można tym samym dorobić sobie do kieszonkowego, wspomóc budżet domowy, czy też dorobić do emerytury. Przyjmowane są praktycznie wszystkie metale kolorowe, więc nie będzie problemów z ich sprzedażą. Klienci obsługiwani są bardzo sprawnie a na specjalne życzenie klienta, kiedy towaru jest dużo, podstawiane są też środki transportu. Istnieje możliwość współpracy długoterminowej z dostawcami posiadającymi stałe źródła surowców.

Skup towaru od firm i klientów indywidualnych

Metale kolorowe i złom skupowane są zarówno od firm, jak i klientów indywidualnych. Nasza firma zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową. Oferta naszej firmy dopasowana jest do potrzeb małych jak i dużych zleceń. Skup dysponuje wysokiej jakości sprzętem, dzięki czemu porces sprzedaży przebiega sprawnie a klient nie musi czekać długo na należne mu pieniądze. Ponadto forma oferuje transport, który wykorzystywany jest podczas załadunku oraz rozładunku złomu, który ma być sprzedany przez klienta w skupie. Każdy z naszych klientów może liczyć na dogodne warunki współpracy. Wykwalifikowany personel zajmie się przeprowadzeniem transakcji.

Zawsze aktualne ceny złomu Sprawdź nasz cennik